Фільтр паливний Renault Kangoo 1.5dCi Laguna III 2.0 dCi 2008-> (під датчик)
Застосування: Renault Kangoo Clio II 1.5 dCi 2009 >
Ор.ном.Renault: 164005033R 8200911875
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JC Premium |
| Код запчастини | B3R034PR |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Висота | 154 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Kangoo |
| Сумісність з: | Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) 2009-, Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴


