
Гальмівні колодки передні Renault Kangoo 1.5 dCi,1.6 16V з 2008 R15<unk> 16
1 100 ₴/комплект
- В наявності
- Код: FDB4185
+380 (98) 591-88-10
- +380 (95) 219-91-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки передні Renault Kangoo 1.5 dCi,1.6 16V з 2008 R15 16
Застосування:Renault Kangoo 1.5 dCi,1.6 16V c 2008
Ор.ном.Renault:410603750R,7701209864
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Код запчастини | FDB4185 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Товщина | 18.6 мм |
| Ширина | 131.1 мм |
| Висота | 62.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Kangoo |
| Сумісність з: | Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) 2009-, Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴/комплект

