
Підшипник передньої маточини Renault Kangoo (без ABS)(37x72x37)(H1R006BTA)
450 ₴
- В наявності
+380 (98) 591-88-10
- +380 (95) 219-91-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BTA |
| Код запчастини | H1R006BTA |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Сумісність з: | Dacia LOGAN (LS) 2004-, Renault KANGOO (KC0/1_) 1997-2009 |
| Модель | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

