
Прокладка ГБС Renault Trafic II 1.9dCi 1.6mm(CH4515I)
600 ₴
- В наявності
+380 (98) 591-88-10
- +380 (95) 219-91-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБС Renault Trafic II 1.9dCi 1.6mm(CH4515I)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BGA |
| Код запчастини | CH4515I |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Діаметр | 81 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Сумісність з: | Renault TRAFIC II (EL) 2001-, Opel VIVARO (J7) 2001- |
| Модель | Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴

