
Прокладка ГБС Renault 5 9 11 19 Super Nova 1.4 (ланцюговий мотор)
210 ₴
- В наявності
- Код: CH3362
+380 (98) 591-88-10
- +380 (95) 219-91-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБС Renault 5 9 11 19 Super Nova 1.4 (ланцюговий мотор) (CH3362)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | 11 |
| Виробник | BGA |
| Код запчастини | CH3362 |
| Довжина | 369 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Діаметр | 77 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | 11 |
| Сумісність з: | Renault 5 (122_) 1972-1985, Renault 19 I (B/C53_) 1988-1994, Dacia SuperNova 2000-2003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴

