
Підшипник передньої маточини Renault Kangoo
450 ₴
- В наявності
- Код: W413235
+380 (98) 591-88-10
- +380 (95) 219-91-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник передньої маточини Renault Kangoo, Clio II, Dacia Logan (W413235)
Ор.ном. 6001547696 7701205779 7701464049
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | W413235 |
| Виробник | Denckermann |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Сумісність з: | Dacia LOGAN (LS) 2004-, Renault CLIO II (BB0/1/2_ CB0/1/2_) 1998-, Renault KANGOO (KC0/1_) 1997-2009 |
| Модель | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

