
Сайлентблок переднього важеля Dacia Logan 2004 -> (4001528)
200 ₴
- В наявності
- Код: 4001528
+380 (98) 591-88-10
- +380 (95) 219-91-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля Dacia Logan Sandero 2004 ->(4001528)
Застосування Dacia Logan Sandero 1.4 1.5 dCi 1.6 2004 ->
Ор.ном. 6001550911 8200216376 6001550446 8200820930 6001547520 6001550909
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Виробник | Sasic |
| Висота внутрішня | 46 мм |
| Діаметр зовнішній | 37 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Код запчастини | 4001528 |
| Сумісність з маркою | Dacia |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Dacia |
| Модель | Logan |
| Сумісність з: | Dacia SANDERO 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴

