
Сайлентблоки задньої балки Dacia logan, Sandero (8200287912)
230 ₴
- В наявності
+380 (98) 591-88-10
- +380 (95) 219-91-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблоки задньої балки Dacia logan, Sandero (8200287912)
Застосування Dacia logan, Sandero 1.4 1.5 dCi 1.6 2004 ->
Ор.ном. 6001549988 6001549989 8200287912
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 90 мм |
| Діаметр зовнішній | 67 мм |
| Виробник | DSM |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Кросс-номери | Dacia 8200287912 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Dacia |
| Модель | Logan |
| Сумісність з: | Dacia SANDERO 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

