
Фільтр повітряний Renault Kangoo Clio II 1.5 dCi 2001-2008
220 ₴
- В наявності
- Код: A1229
+380 (98) 591-88-10
- +380 (95) 219-91-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Kangoo Clio II 1.5 dCi (A1229)
Застосування: Renault Kangoo Clio II 1.5 dCi с 1997
Ор.ном.Renault:7701477208 8200023480 8200431075
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | a1229 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 377 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Kangoo |
| Сумісність з: | Renault CLIO II (BB0/1/2_ CB0/1/2_) 1998- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴

