
Фільтр повітряний Renault Kangoo Clio II Megane I 1.9 D (A1230)
350 ₴
- В наявності
+380 (98) 591-88-10
- +380 (95) 219-91-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Kangoo Clio II Megane I 1.9 D (A1230)
Застосування: Renault Kangoo Clio II Megane I 1.9 D с 1997
Ор.ном.Renault:7701047417 8200459849
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Код запчастини | A1230 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 153 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴

