
Фільтр палива Renault Trafic II, Master II 1.9 DCI 2.0DCI 2.2DCI 2.5DCI висота 120 mm
450 ₴
- В наявності
- Код: C491
+380 (98) 591-88-10
- +380 (95) 219-91-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр палива Renault Trafic II, Master II 1.9 DCI 2.0DCI 2.2DCI 2.5DCI висота 120 mm (C491)
Застосування: Renault Trafic II, Master II 1.9 DСI 2.0DCI 2.2DCI 2.5DCI c 2001
Opel Vivaro,Movano 1.9 DTI 2.0 CDTI 2.5 CDTI c2001
Ор.ном. Renault/Opel:5010382034,7701207667,4411637,4421660,4441637,93160736
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | C491 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 120 мм |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Trafic |
| Сумісність з: | Renault MASTER II Bus (JD) 1998- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

