
Сайлентблок переднього важеля Renault Kangoo з 98->
220 ₴
- В наявності
- Код: JBU134
+380 (98) 591-88-10
- +380 (95) 219-91-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля Renault Kangoo Clio II з 98-> (JBU134)
Застосування Renault Clio II Kangoo 1.4 1.5 dCi 1.9 D 1997 ->
Ор.ном. 7700424399 7700424459 8200651161
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 46 мм |
| Діаметр зовнішній | 45.5 мм |
| Виробник | TRW |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Код запчастини | JBU134 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Місце встановлення | Задній |
| Довжина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Kangoo |
| Сумісність з: | Renault CLIO II (BB0/1/2_ CB0/1/2_) 1998-, Renault KANGOO (KC0/1_) 1997-2009, Renault KANGOO Rapid (FC0/1_) 1997-2009 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴

